PACZKA DLA BOHATERA!

Szanowna Społeczności Trójki,

serdecznie dziękuję wszystkim Uczniom i Ich Rodzicom, którzy wspomogli darami akcję charytatywną X Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera.

Zebraliśmy 14 (czternaście) ogromnych kartonów produktów żywnościowych i chemicznych. Dziękuję autorom karteczek świątecznych, w których napisanie i stworzenie włożyli całe swoje serce.

Dary już zostały zabrane przez Panią Marzenkę Kacprzak, która jest koordynatorką akcji Paczka dla Bohatera w Krakowie i już w tym tygodniu młodzież w mundurach Wojska Polskiego wręczy je Bohaterom Podziemia Niepodległościowego wraz z tym, co najcenniejsze – ŻYCZENIAMI i dobrym słowem.

Dziękuję Panu Dyrektorowi Andrzejowi Górniakowi i Pani Dyrektor Agnieszce Nowak za wspieranie mnie w organizacji akcji. Dziękuję Państwu Profesorom za pomocną i hojną dłoń, zwłaszcza Paniom Profesorkom: Barbarze Szopińskiej, Annie Szustkiewicz, Marii Lubińskiej, Monice Ryszawy, Annie Chochowskiej, Dorotce Pietrzyk-Polek, Agnieszce Pająk, Magdalenie Czarneckiej, Agatce Adamskiej oraz WSZYSTKIM WYCHOWAWCOM I NAUCZYCIELOM HISTORII.

Po naszej Trójce fruwają ANIOŁY 🙂

Po zakończeniu obdarowywania Bohaterów dostarczę Państwu również relację fotograficzną

Ewa Czadowska