Świętowania ciąg dalszy

☝️Trzeciego Liceum świętowanie 🇵🇱Niepodległości zaczęło już 📆5 listopada.

Tydzień temu odbyła się gra miejska 🕍„Kraków w czasie Wielkiej Wojny” autorstwa naszego ucznia 👉Emila Marca.

Wzięli w niej udział uczniowie Naszej Szkoły, VII i II liceum oraz wiele innych osób. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Mimo pogodowego chaosu i bardzo deszczowego dnia udało się! Wszystkie drużyny ukończyły zadania postawione przed nimi a nie były łatwe! Dziękujemy również wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc w przygotowaniach. Przede wszystkim podziękowania należą się pani 👉Małgorzacie Janczur, która objęła wydarzenie współpracą i umożliwiła realizację wydarzenia poprzez III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie. Specjale podziękowania należą się także uczniom z III Liceum: 👉Julii Kozub i 👉Jakubowi Wolskiemu.

Nieco więcej możecie dowiedzieć się w poniższym artykule: https://www.radiokrakow.pl/…/licealista-z-krakowa…