Data publikacji: 18 11 2021

Szanowni Państwo,

zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie trwającej w naszej szkole akcji SZLACHETNA PACZKA.

Chcemy, jak co roku, pomóc rodzinie w potrzebie. Wokół nas są Ci, którzy mają trudniej, często bez wsparcia i zainteresowania innych. Do nich docierają Wolontariusze Szlachetnej Paczki. Docierają do prawdziwej biedy – tej niezawinionej, ukrytej.

Mądrą pomoc otrzymują również Ci potrzebujący, którzy nie poradzą sobie sami – seniorzy w trudnej sytuacji czy osoby z niepełnosprawnościami. Paczka ma być dla nich umocnieniem w zmaganiach, przywróceniem nadziei i wiary w bezinteresowną dobroć ludzi.

W akcji bierze udział cała społeczność szkoły: uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy administracyjni. By pomóc wybranej rodzinie organizujemy zbiórkę pieniędzy oraz zbiórkę potrzebnych artykułów.

Jeśli chcieliby Państwo wesprzeć naszą akcję finansowo, to serdecznie prosimy o przekazanie środków finansowych poprzez swoje dzieci.

Jeśli zechcieliby Państwo wesprzeć naszą akcję, ofiarując produkty, to można je składać w budynku szkoły.

W załączniku znajdziecie Państwo listę potrzeb Rodziny.

9 i 10 grudnia 2021 r. będziemy pakowali dary, a następnie zawieziemy paczki do magazynu.

Jako społeczność Trójki jesteśmy jedynymi Darczyńcami dla tej Rodziny, nikt inny nie będzie przygotowywał dla nich pomocy!!! Przekażemy też relację i informację z przebiegu i zakończenia akcji.

Gorąco zachęcamy Państwa do wsparcia akcji w formie wpłat oraz darów rzeczowych.

Bądźmy dobrzy i szlachetni jak ta akcja!!!

Z uszanowaniem.

Ewa Czop, Marzena Gałuszka i Marta Łój, Ligia Wirtel