Trójka na Dniach Otwartych

Nasze liceum brało udział w 👉XV Prezentacjach Nowohuckich Szkół Ponadpodstawowych organizowanych przez Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2 im. I. Daszyńskiego w Krakowie oraz w XIII Gminne Targi Edukacyjne w Michałowicach.
Frekwencja była bardzo wysoka, a nasi nauczyciele oraz uczniowie mogli zaprezentować ofertę Trójki.
Jeśli jednak ktoś z ósmoklasistów nie mógł być obecny na targach edukacyjnych lub chciałby poznać bliżej nasza szkołę, już teraz zapraszamy na dni otwarte, które odbędą się ⏱24 marca i ⏰14kwietnia
Szczególne podziękowania za prezentację w czasie targów edukacyjnych należą się zespołowi z kl. 3b – Julii Szewczyk, Aleksandrze Kurbiel, Kai Olender, Łukaszowi Łaneckiemu oraz Łukaszowi Hachlowskiemu.