„Wawelskie Forum Nauki i Dialogu Młodzieży”

26.05.2022 roku Zamek Królewski na Wawelu i 3 Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie podpisały umowę o współpracy partnerskiej na rzecz realizacji projektu ⚡„Wawelskie Forum Nauki i Dialogu Młodzieży”⚡.

Projekt zakłada upowszechnienie wyników badań naukowych i wiedzy historycznej wśród młodzieży szkolnej i będzie realizowany w trzech modułach: 👉udział młodzieży w wolontariacie na terenie Zamku, 👉uczestnictwo w Debatach Oxfordzkich na Zamku Królewskim, a także 👉przygotowanie nauczycieli III LO do samodzielnego prowadzenia lekcji i warsztatów z uczniami w oparciu o ofertę szkolną Działu Edukacji Zamku Królewskiego na Wawelu.

Nad realizacją projektu czuwają Panie Profesor: Bożena Królczyk-Kurdas i Małgorzata Janczur.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA