Współpraca z Absolwentem Tójki

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z 👍Absolwentem Trójki, Panem Maciejem Rożenem, który przeprowadził w Trójce pierwsze (i zapewne nie ostatnie) warsztaty literackie.

Od czasu, kiedy Pan Maciej opuścił mury naszej szkoły, rozwijał intensywnie karierę zawodową. Od piętnastu lat jest związany z kinem i telewizją. Pracował jako montażysta, realizator, kierownik planu, redaktor i copywriter. Obecnie odpowiada za kreację w telewizji dziecięcej Nickleodeon Polska i MTV. Pisze też książki.

Dziękuję Pani ❤️Beacie Czuprynie za zarekomendowanie nam tej inicjatywy.

Klasa ✒️2b z radością uczestniczyła w warsztatach kreatywnego pisarstwa i przyjrzała się kuchni literackiej, a w trakcie wstępnej dyskusji poznała różne możliwości zawodowego rozwoju, szczególnie w obszarze szeroko pojętych mediów i kultury.

Mamy nadzieję, że już wkrótce zaprosimy na warsztaty kolejne klasy.