Rekolekcje w Trójce

Dnia ⏰7 marca ponad 40 uczniów naszej szkoły brało udział w diecezjalnych rekolekcjach wielkopostnych zatytułowanych ❤️Wstań. W ramach tego wydarzenia miała miejsce Msza Święta, adoracja, świadectwa oraz targi wspólnot.
W czasie homilii, biskup Robert Chrząszcz mówił m. in. o potrzebie zaangażowania się ludzi młodych w budowanie relacji na fundamencie wzajemnego szacunku i życzliwości.
Mszę poprzedziło spotkanie z zespołem Wyrwani Z Niewoli. Tworzy go dwóch muzyków z gatunku hip-hop, którzy ewangelizują poprzez muzykę. Oprócz zaprezentowania kilku piosenek, podzielili się świadectwem swojego życia. Przekazywali młodzieży wiarę, że można naprawiać swoje błędy i zmieniać życie na lepsze pomimo trudnych warunków.