Trójka debatuje w Warszawie

🤟Trójka coraz lepiej debatuje w języku angielskim!
W dniach 👉18-20.11. braliśmy udział w 🩸Mistrzostwach Debatujących Szkół Polskich w Języku Angielskim PDSC 2022 przeprowadzonych w ☝️Liceum Sióstr Nazaretanek w Warszawie. Debatowaliśmy w dwóch grupach pod opieką 👍Julii Policht w następującym składzie : Martyna Mochal kl 2b, Paweł Toczyski kl 2b, Piotr Pluta kl 3a, Amelia Korona kl 3f, Tymoteusz Mynarski kl 3f Daniel Podsiadło kl 3f oraz Maja Zych kl 3f.
Mimo mocnych rywali każdej grupie udało się dobrze przygotować i wygrać połowę przeprowadzonych debat. Tym samym dwukrotnie poprawiliśmy swój wynik sprzed roku.
Tematyka 4 sobotnich debat oscylowała wokół 🌏międzynarodowych metod ochrony państw słabszych np. z wysokim bezrobociem.
⚡️Gorąca debata finałowa w niedzielę poświęcona została tezie: Żałujemy narracji, w której Bóg jest nieskończenie łaskawy. Nagranie jest do obejrzenia na stronie FB Polska Debatuje!👏