Uroczyste pożegnanie Abiturientów Trójki!

Uroczyste pożegnanie Abiturientów Trójki!
⏰W dniu dzisiejszym z wielkim wzruszeniem pożegnaliśmy naszych byłych już Uczniów, a obecnych Abiturientów!
Wspólnie oglądnęliśmy wspomnieniową prezentację, Pan Dyrektor wygłosił wzruszające przemówienie, przepięknie pożegnała naszych Abiturientów Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Marianna Lahuta, wręczyliśmy naszym wybitnym uczniom odznaczenia i nagrody, cheerleaderki po raz ostatni zatańczyły swój układ, a potem ze łzami w oczach pożegnały swoje starsze koleżanki, a na koniec Pan i Pani Dyrektor rozdali wszystkim abiturientów pamiątkowe tarcze!
Działo się, bo w Trójce zawsze się dzieje!
Kochani Abiturienci! Połamania piór i radości z realizacji Waszych marzeń!
A na wspomnienia zapraszamy na Wysokie 6!